top of page

עיצוב פנטהאוז

כאשר מעצבים את הבית נעזרים בלא מעט פתרונות ואלמנטים, המייצרים יחד חלל מזמין, מסוגנן וגם פונקציונאלי. עיצוב פנטהאוז הוא משימה למומחים, הן בשל החללים הגדולים יותר שבו והן בשל הצורך ליצור סגנון עיצובי נכון, שתואם לאיכות הגבוהה, הנדרשת לאפיין אותו. יש לא מעט דרכים לעצב פנטהאוז ולהגיע לאותו סגנון מבוקש, אך הסוד הוא לפנות אל המומחים. אל גורם מקצועי, מנוסה ואמין שיבצע עבורכם את העיצוב ויהפוך את הבית שלכם לכזה העונה לכם במדויק על כל הצרכים וגם מושך את העין מבחינת הנראות.

 

דירת פנטהאוז בעלת מראה נכון ובשילוב של כל הפתרונות הנכונים לדיירים עצמם, לכם ולאחרים, תספק לכם את אותו חלל שאליו תוכלו להגיע לאחר יום עבודה, חלל שמציע לכם את פסק הזמן שלו אתם זקוקים וגם את המרחב המתאים לבלות בו עם אנשים אהובים.  

עיצוב פנטהאוז – ממה מתחילים?

עיצוב פנטהאוז יכול, כאמור, להיעשות בכמה דרכים ולמעשה אין סגנון עיצובי אחד שנכון יותר מאחר. התנסות ופרשנויות לאותם סגנונות עיצוביים תלויים באדם עצמו, כמו גם במעצבים, ולכן כדאי מאד לפנות לגורם הנכון כדי להביא לידי ביטוי כהלכה את אותם רעיונות וסגנונות, שבהם חושקים. פנטהאוז, שלא כמו דירה קטנה בבניין, משדר הרבה יותר אלגנטיות וגם יוקרה.

 

העיצוב שלו צריך לשקף את שתי הנקודות האלו, וזאת תוך התייחסות גם לשטח הקיים, שלרוב גם גדול יותר מדירה סטנדרטית בבניין. בעוד שישנם פתרונות עיצוביים שונים שפחות יתאימו לדירות קטנות, בפנטהאוז הם בהחלט יכולים להשתלב מצוין וזה הזמן לנצל אותם לטובת העניין.

עיצוב פנטהאוז חייב לכלול התייחסות אל המיקום (אל סביבת המגורים) וגם אל המרחב (אל השטח הקיים). כיצד ניתן לנצל את אותם חללים לטובתנו? אילו רהיטים אפשר יהיה לשלב בהם כדי שייראו יוקרתיים אבל לא עמוסים מדי? אילו שילובים נכונים של צבעים "יקפיצו" את המראה ואיך אפשר ליצור בחללים הקיימים תחושה ביתית וחמימה, למרות הרצון לשלב אלמנטים יוקרתיים ומודרניים לעיתים? יש אינספור של רעיונות ודרכים לעצב פנטהאוז והכל מתחיל ונגמר בצרכיהם של הדיירים.

 

כדאי לקחת בחשבון את הנוף, הנשקף מחלונות הפנטהאוז, שכן פעמים רבות הוא גולת הכותרת של המקום והוא עצמו משמש כאלמנט דקורטיבי בפני עצמו. ולכן, יש לתת לו מקום של כבוד כדי להפוך אותו למרכזי הרבה יותר.

כיצד לבחור מעצב או מעצבת המציעים שירותי עיצוב פנטהאוז?

בבואנו לחפש מעצב או מעצבת המציעים שירותי עיצוב פנטהאוז, עלינו לקחת בחשבן את הנקודות הבאות כדי לוודא שבחרנו נכון ומתאים:

1. תיק עבודות – לכל מעצב או מעצבת סגנון אישי אחר ושיטות עבודה שונות. בעוד שחלק מאתנו יתחברו למעצב או מעצבת מסוימים, חלקנו יתחברו לאחרים. צפייה בתיק העבודות של המעצבים תעזור לנו לקבל רושם ראשוני, תעזור לנו להבין את הקו העיצובי המנחה שלהם וגם את מידת ההתאמה לנו וגם לסטייל האישי שלנו.

2. המלצות וחוות דעת – כדאי מאד לפנות לאותם מעצבים ולבקש מהם את פרטיהם של לקוחות קודמים, שנעזרו בהם בעבר. מומלץ לפנות ללקוחות אלה ולו כדי להתרשם מאופי וטיב השירות שהוצע להם כדי לקבל את ההחלטה הנכונה. חוות דעת והמלצות של לקוחות יכולות לעזור לכם לבדוק את מידת התאמתם של המעצבת או המעצב ולגלות לא מעט דרכים על שיטות העבודה שלהם.

3. פגישת היכרות מקדימה – תקשורת טובה וגם כימיות הכרחיות לטובת עבודה משותפת ונכונה. מומלץ מאד, כשלב מקדים, לתאם פגישת היכרות עם המעצבת או המעצב כדי לבחון את מידת ההתאמה. מעצבים קשובים ואמפתיים יהיו הנכונים למשימה הזו, ואת זאת אפשר לגלות ולזהות רק במהלך פגישה ראשונה. פגישה שכזו היא גם הזדמנות מצוינת לבדוק מראש איך נעשה תהליך העיצוב, מה הוא כולל וכל מה שצריך לדעת מראש לפני שיוצאים לדרך.

מה חשוב לקחת בחשבון במסגרת עיצוב פנטהאוז?

עיצוב של פנטהאוז מצריך התייחסות ללא מעט נקודות כדי ליצור את החלל הנכון. חשוב מאד לקחת בחשבון פרמטרים כמו צבע וגודל חללים, שיחד משפיעים רבות על התחושה שבאותו מקום. בכל הקשור לצבע הקירות, למשל, מומלץ מאד לחכות עם קבלת ההחלטה בעניין זה לסוף, לאחר שמתקבל עיצוב כולל מסוים ולאחר שבוחרים את כל האלמנטים העיצוביים השונים. אפשר לצבוע את קירות חדרי הפנטהאוז במגוון של גוונים.

 

לכל גוון מראה אחר ובעוד אחד יתאים לפנטהאוז מסוים, גוון שונה יתאים לפנטהאוז אחר. אם בוחרים כמה צבעים עליהם להשתלב כהלכה זה לצד זה וגם לבוא לידי ביטוי בנקודות שונות בבית, ולא רק בקירות.

בנוסף, מומלץ מאד להימנע מבחירת מספר גדול מדי של רהיטים או רהיטים שהם מאסיביים מדי. הנוחות היא חשובה מכל ואותה אפשר להשיג על ידי יצירת חללים שהם נעימים וכאלה המאפשרים לנו תזוזה נינוחה במרחב. חדרים שהם צפופים מדי ועמוסים ברהיטים לא ישיגו את זה וייצרו חוסר נוחות לא נעימה. כדאי מאד לתת דגש רב מאד לאיכות ולחפש פתרונות וגם אלמנטים עיצוביים מאיכות גבוהה.

 

האיכות, במקרה הזה, חשובה הרבה יותר מהכמות ואפשר בכמה אמצעים בודדים לייצר זאת כהלכה. כדי שלא לייצר רעש ויזואלי, אפשר לבחור באלמנט אחד בולט שיתפוס את תשומת הלב, ולצדו לשלב אלמנטים עדינים או קטנים יותר.

 

בכל מקרה, מומלץ מאד לקחת בחשבון את העניין הפונקציונאלי כשמעצבים פנטהאוז, בדיוק כפי שקורה בדירות אחרות.

מחפשים דרכים לעצב את דירת הפנטהאוז שלכם? זקוקים ליד מכוונת ולאשת מקצוע שתסייע לכם בכך? רעות וינטר, מעצבת פנים עם התמחות בעיצוב פנים ללקוחות פרטיים, לרבות עיצוב פנטהאוז, היא המקום הנכון לפנות אליו. לפרטים אודות שירותיה, צרו קשר בטלפון 052-8352572

bottom of page